Základní Sozo 10.-11. 6. 2016 Třebíč

Základní SOZO seminář

je prvním Sozo seminářem v ČR, který přijedou vyučovat zakladatelky této služby Dawna DeSilva a Teresa Liebscher s týmem z církve Bethel v Californii.

Tento seminář je výcvikem zaměřeným na vybavení lidí tak, aby mohli pomáhat druhým projít procesem Sozo, ale také může být velmi nápomocný pro ostatní uzdravující, modlitební a poradenské služby a také pro jednotlivce, kteří se zajímají o vnitřní uzdravení a vysvobození.
Překlad z angličtiny do češtiny.

KDY: 10. a 11. 6. 2016

ČAS: pá a so 9:00-18:00

KDE: v prostorách společnosti WCT

          U Obůrky 953
          674 01  Třebíč

 CENA: platba  do 31.5. – 1500,- Kč  nebo 55,- EUR

             platba od    1.6. – 1700,-Kč   nebo 63,- EUR

číslo účtu:

Platby v Kč – 2300302405/2010
v.s. 201601
informace pro příjemce: Vaše jméno a příjmení

Platby ze zahraničí v EUR
číslo účtu ve tvaru IBAN: CZ 302 010 000 000 290 094 2174
SWIFT CODE: FIOBCZPPXXX
v.s. 201602
informace pro příjemce: Vaše jméno a příjmení
adresa majitele účtu: České studny, Vojnův Městec 196, 591 01  Žďár nad Sázavou
(platby ze Slovenska zasílané na tento EUR účet jsou bankami zpoplatněny transakčními poplatky ve stejné výši jako transakční poplatky v rámci Slovenska)

Cena zahrnuje:

– konferenční poplatek

– tištěný manuál,

– oběd a lehké občerstvení pro oba dva dny (snídaně a večeře nejsou v ceně).

UBYTOVÁNÍ: není zahrnuto v ceně. 

Doporučujeme vám prověřené hotely a pensiony, které jsou v různých destinacích v dobré dojezdové vzdálenosti od místa konání semináře (Třebíč cca 3km, Jaroměřice nad Rokytnou 13km, Okříšky 9km).

V každém z typů ubytování jsme Vám zajistili specíální výhodnější cenu, kterou získáte pouze pokud se při rezervaci prokážete heslem. Hesla vám budou zaslány po registraci.

Ceny v tabulce jsou platné  nejpozději do 3.6.2016 nebo do vyčerpání kapacity .

Podrobnější informace o kvalitě ubytování a kontakty pro rezervaci získáte na uvedených webových stránkách. 

Nabízíme také možnost ubytování přímo v komplexu budov, kde se bude konat seminář. Jedná se o možnost přespání na jednu noc pro nenáročné hosty. K dispozici bude prázdná místnost (zvlášt pro ženy a zvlášt pro muže), kde můžete umístit vlastní karimatky či matrace a spacáky. K dispozici bude WC s umyvadlem a rychlovarná konvice. Kapacita obou místností je max.15 osob.

Tabulka_ubytování – pro zobrazení klikni na tento odkaz.

 

OSOBNÍ SOZO: v obou dnech bude probíhat Osobní SOZO pro účastníky semináře, vedené členy týmu Bethel Sozo. Kapacita je omezena. Tato skutečnost bude zohledněna pořadím přihlášených zájemců.

Možnost přihlásit se na osobní sezení bude součástí přihlášky na seminář. V případě potřeby Vám zajistíme překlad z angličtiny (uvedete v přihlášce).
Za čas věnovaný osobní službě pro Vás, je navržen dar 500,-Kč, který není v ceně semináře. Dar budete moci uhradit na místě.

Pokud není ve Vašich možnostech dar uhradit, tato skutečnost není překážkou k tomu, abyste se mohli na osobní Sozo přihlásit. Pokud budete mít zájem naši službu podpořit vyšší částkou, budeme velmi vděčni.  

Registrace byla z kapacitních důvodů ukončena.